صفحه اصلی
قیمت طلا و ارز لحظه ای (ریال)

قیمت حباب سکه و مظنه طلا امروز یکشنبه 27 تیر 1400

قیمت سکه و قیمت طلا امروز 27 تیر 1400، قیمت سکه امامی انلاین، قیمت طلای 18 عیار امروز، مظنه طلای اب شده، خرید و فروش قانونی طلای اب شده با بهترین قیمت در پله آهنی بازار بزرگ تهران؛ 0912297200502155618323


قیمت سکه و مظنه طلا امروز 1400/04/27 / پیش بینی روند بازار سکه در دومین روز هفته

 

اقتصادنیوز: به حباب قیمت سکه دو نگاه وجود دارد: برخی اعتقاد دارند کاهش حباب به معنای پایین آمدن سطح تقاضا در بازار سکه است. اما برخی دیگر پایین آمدن حباب سکه فرصت مناسبی را در اختیار معامله گران درازمدت قرار می دهد که وارد بازار شوند.

به گزارش اقتصادنیوز، در اولین روز هفته، حباب سکه تقریبا صفر شد. روز شنبه ارزش ذاتی فلز گران بهای داخلی در محدوده 10 میلیون و 524 هزار تومان قرار گرفت که تنها فاصله ای 6 هزار تومانی با قیمت بازار داشت. این اتقاق برای معامله گران بازار سکه دو پیام متفاوت داشت.

 

قیمت طلای 18 عیار امروز 27 تیر - قیمت سکه امامی انلاین امروز

 

گروهی از معامله گران تصور می کردند که کاهش حباب به معنای پایین آمدن سطح تقاضا در بازار سکه است. این گروه معتقد هستند که طی روزهای آتی، فلز گران بهای داخلی افت بیشتری را تجربه خواهد کرد. آن ها باور دارند، قیمت سکه پس از دست دادن حمایت ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی به سوی حمایت ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی خواهد رفت. البته فلز گران بهای داخلی در هفته های اخیر در برابر از دست دادن حمایت ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی مقاومت زیادی کرده است و حتی یکبار که قیمت به محدوده ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رفت، خریداران به سرعت وارد بازار شدند و اجازه افت بیشتر را به قیمت سکه ندادند.

دسته دیگری از معامله گران باور دارند، پایین آمدن حباب قیمت سکه فرصت مناسبی را در اختیار معامله گران درازمدت قرار می دهد که وارد بازار شوند و فلز گران بهای داخلی را بالاتر از ارزش ذاتی اش خریداری نکنند. در واقع از نگاه آن ها زمانی که حباب قیمت سکه بالاست، خطر افت یکباره قیمت و خالی شدن حباب وجود دارد. در نتیجه ترجیح میدهند که به یکباره وارد بازار نشوند. با این حال،‌در شرایط فعلی حباب محدود، از نگاه دسته ای از معامله گران باعث می شود که انگیزه برای خرید بیشتر شود.

 

قیمت سکه گرمی امروز یکشنبه 27 تیر 1400

 

البته به نظر می رسد در روز جاری با توجه به تعطیلی بازار طلا، سکه بازان با احتیاط رفتار دلار را دنبال کنند. افت اسکناس آمریکایی می تواند زمینه ساز شکست حمایت ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هار تومانی شود. حال آنکه افزایش دلار می تواند باعث صعود سکه به بالای محدوده ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی شود.

 

منبع: اقتصاد نیوز

 

بیشتر بخوانید:

مظنه چیست؟ + همه چیز درباره مظنه

تفاوت سکه امامی با سکه بهارآزادی

قیمت طلای 24 عیار امروز 27 تیر 1400

 

جهت خرید و فروش طلای اب شده با بهترین قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید: 0912139725902155574161

 

می‌توانید برای آگاهی از آخرین اخبار طلا و سکه و نیز مشاهده ی جدیدترین مقاله ها، به طلای اب شده مراجعه نمایید.

1400/4/27,9:41:45 | Talaabshode

دیدگاه خود را به اشتراک بگزارید :

0 / 30