صفحه اصلی
قیمت طلا و ارز لحظه ای (ریال)
10,654,000 106,020,000
244,290 286,740

قیمت بیت کوین و قیمت طلا امروز 15 خرداد

آخرین قیمت طلا در جهان و قیمت شمش طلا، طلا 18 عیار، آبشده نقدی و سکه بهار آزادی، قیمت طلا اب شده و خرید و فروش طلای ابشده در بازار بزرگ تهران، پله آهنی؛ با مشاورین ما در ارتباط باشید: 09122972005 - 02155618323 - 02155574161


بیت کوین به سمت دومین سقوط بزرگ! قیمت بیتکوین 15 خرداد

 

به نقل از بلومبرگ، روند کاهش ارزش بیت کوین در روز شنبه به دنبال عدم موفقیت السالوادور و شرکت اسکوئر در کاهش نگرانی سرمایه‌گذاران در مورد مخاطرات نظارتی چین بر ارزهای مجازی، ادامه پیدا کرد.

بزرگترین ارز مجازی دنیا حدود ۳۵۲۲۰ دلار در نیویورک معامله می‌شود یعنی ۵.۳ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته. روند کاهش ارزش بیت کوین برای دومین روز پیاپی به دنبال توییت ایلان ماسک مبنی بر جدایی از ارز مجازی ادامه پیدا کرده است.

 

قیمت طلا 18 عیار امروز 15 خرداد 1400

 

ویبو، شبکه اجتماعی محبوب چین، برخی از حساب‌های ارز مجازی خود را در روز شنبه به خاطر تخلف از قوانین و دستورالعمل‌های اجتماعی ویبو مسدود کرده است. وبیو طی سال‌های گذشته هم چندین حساب مرتبط با ارزهای مجازی را مسدود کرده بود ولی این خبر به دنبال موضع‌گیری سخت چین در روزهای اخیر علیه ارزهای مجازی باعث کاهش ارزش بسیاری از آنها شده است.

 

بیشتر بخوانید:

دریافت 1 بیت کوین رایگان

مظنه چیست؟

تفاوت سکه امامی با بهارآزادی

 

 در این بین، رئیس‌جمهوری السالوادور اعلام کرد قصد دارد بیت کوین را به عنوان پول قانونی اعلام کند. این اتفاق برای نخستین بار در جهان می‌افتد.

شرکت اسکوئر هم در روز شنبه اعلام کرد ۵ میلیون دلار برای ساخت تأسیسات خورشیدی استخراج بیت کوین در امریکا هزینه می‌کند.

 آخر هفته‌ها در ماه‌های اخیر بسیار برای ارزهای مجازی تعیین‌کننده بوده است. متوسط نوسان ارزش بیت کوین در روزهای شنبه و یکشنبه در سال جدید میلادی حدود ۵.۳۵ درصد گزارش شده است.

 ماسک با پست‌های خود در رسانه‌های اجتماعی، آشفتگی زیادی در بازار بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال به وجود آورده است. وی در توئیت خود در روز شنبه اعلام کرد: «کالاها و خدمات، اقتصاد واقعی هستند و هر شکلی از پول وابسته به آنهاست».

 درست است که بیت کوین در محدوده بسیار پایینی نوسان دارد ولی ظهور عوامل مثبت بیشتر مثل اقدام السالوادور و شرکت اسکوئر می‌تواند دوباره آن را بالا ببرد.

 بسیاری عقیده دارند فضای ارزهای مجازی همواره بی‌ثبات بوده و نوسان نرخ آنها ویژگی بازار ارز مجازی است.

 

منبع: گسترش نیوز

 

می‌توانید برای آگاهی از آخرین اخبار طلا و سکه و نیز مشاهده ی جدیدترین مقاله ها، به طلای اب شده مراجعه نمایید.

1400/3/16,11:52:32 | Talaabshode

دیدگاه خود را به اشتراک بگزارید :

0 / 30