صفحه اصلی
قیمت طلا و ارز لحظه ای (ریال)

قیمت سکه امامی انلاین و قیمت طلا امروز 26 تیر - مظنه طلای اب شده

ضربه شبانه قیمت طلا به قیمت سکه امامی امروز 26 تیر 1400، قیمت طلای 24 عیار، قیمت طلای 18 عیار، قیمت سکه امامی انلاین، مظنه طلای اب شده و خرید و فروش قانونی طلای آب شده در پله آهنی بازار بزرگ تهران؛ 0912139725902155574161


پیش بینی روند بازار سکه در 26 تیر ماه / قیمت سکه امامی و مظنه طلا امروز 1400/04/26

 

اقتصاد نیوز: سکه که در روز پنج شنبه با توجه به افزایش بهای اونس طلا و دلار در بازار داخلی سیر صعودی گرفته بود، ممکن است در ابتدای روز شنبه با افزایش فعالیت فروشندگان مواجه شود.

به گزارش اقتصاد نیوز، در باراز امروز پیش بینی می شود قیمت سکه چه مسیری داشته باشد؟ در جهت یابی بازار سکه روند معاملات پشت خطی و قیمت طلا علائم اصلی هستند.دیروز در بازارهای جهانی، اونس طلا به نزدیکی محدوده هزار و ۸۱۰ دلار افتاد تا انتظارات صعودی در بازار سکه تعدیل شود. سکه که در روز پنج شنبه با توجه به افزایش بهای اونس طلا و دلار در بازار داخلی سیر صعودی گرفته بود، ممکن است در ابتدای روز شنبه با افزایش فعالیت فروشندگان مواجه شود. قیمت سکه دیروز نیز در معاملات پشت خطی محدوده ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی را از دست داد و در حوالی ۱۰ میلیون و ۵۹۰ هزار تومان قرار گرفت. تحلیل گران فنی بارها اشاره کرده اند، در صورتی که سکه امامی محدوده ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی را از دست بدهد، با افزایش فشار فروشندگان مواجه خواهد شد و فلز گران بهای داخلی ممکن است طی یک روند نزولی به سوی محدوده ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی حرکت کند.

 

قیمت طلای 18 عیار امروز 26 تیر 1400 - قیمت سکه امامی انلاین امروز 26 تیر

 

سکه

 

با وجود انتظارات کاهشی که در بازار پشت خطی سکه شکل گرفت،‌ برخی از معامله گران امیدوار هستند که فلز گران بهای داخلی با درخشش دلار بتواند به روند افزایشی خود ادامه دهد و حتی بار دیگر به سوی محدوده ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی گام بردارد. برخی از معامله گران باور دارند که سکه بازان برای کاهش اثر افت اونس طلا به بازار دلار وارد خواهند شد و از طریق خرید اسکناس آمریکایی، مانع از افت معنادار در بازار سکه  خواهند شد. در صورتی که در روز جاری، دلار به بالای خط ۲۴ هزار و ۸۰۰ تومانی برگردد، سکه ظرفیت بیشتری برای افزایش قیمت خواهد داشت. با این حال، بازار هم چنان دشوار به نظر می رسد که توان خروج از دامنه ۱۰ میلیون و ۵۰۰ تا ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان را داشته باشد.

حباب سکه

منبع: اقتصاد نیوز

 

بیشتر بخوانید:

مظنه چیست؟ + همه چیز درباره مظنه

قیمت طلای 24 عیار امروز 26 تیر 1400

قیمت سکه گرمی امروز 26 تیر 

 

جهت خرید و فروش طلای اب شده با بهترین قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید: 09121397259 - 02155574161

 

می‌توانید برای آگاهی از آخرین اخبار طلا و سکه و نیز مشاهده ی جدیدترین مقاله ها، به طلای اب شده مراجعه نمایید.

1400/4/26,9:53:06 | Talaabshode

دیدگاه خود را به اشتراک بگزارید :

0 / 30