صفحه اصلی
قیمت طلا و ارز لحظه ای (ریال)

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2021 کدام اند؟

می توان گفت سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال جسورانه ترین نوع سرمایه گذاری است، فراموش نکنید افرادی را که با خرید بیت کوین ، امروزه میلیونر شده اند. با این حال ممکن است اتفاقی که برای بیت کوین افتاد دیگر برای هیچ ارزدیجیتال دیگری رخ ندهد. برآورد می‌شود بیش از 1000 ارز دیجیتال تاکنون از بین رفته اند. این یک خطر بلقوه در بازار ارزهای دیجیتال است. ارز های دیجیتال نام برده در ذیل معتبر ترین ارزهای دیجیتال بازار برای سرمایه گذاری هستند.


کدام ارز دیجیتال پرسود تر است؟ - بهترین ارزهای دیجیتال

 

1. بیت کوین (BTC)

بیت کوین اولین و شناخته شده ترین ارز دیجیتال درجهان است، در بازار ارزهای دیجیتال بیت کوین با بیشترین سطح معامله و تضمین نقدینگی در کوتاه مدت دربالای لیست بهترین ارزهای دیجیتال قرار میگیرد.

چگونه بیت کوین رایگان بدست بیاوریم !

 

2. اتریوم (ETH)

اتریوم به عنوان یک شبکه غیر متمرکز فعالیت می‌کند که میتوان در آن برنامه های متفاوتی را دنبال کرد. بسیاری از رمز های دیجیتال امروز از طریق شبکه اتریوم ساخته شده اند.

در واقع وقتی مردم بیت کوین و اتریوم را باهم مقایسه می‌کنند، همانند مقایسه طلا با برق است. هر دو با ارزش هستند اما کاربرد های متفاوتی دارند. اتریوم یک زیر ساخت است که آمادگی ایجاد تحول در امور مالی و فناوری در جهان را دارد.

اتریوم بخریم یا بیت کوین ؟ 

 

3. ریپل (Ripple)

ریپل امروزه از بسیاری از رقبای دیگر خود جامانده است. ریپل یک اختراع آزمایشگاهی است، و هدف آن انتقال سریع، امن و کم هزینه پول در سراسر جهان است.

برخلاف بسیاری از ارزهای دیجیتال که تنها با امید و آرزو معامله می‌شوند، در دنیای واقعی امروز از ارز دیجیتال ریپل استفاده می‌شود که نشان از پذیرش آن در بازار های مالی آینده را دارد. ارزش ریپل در سال 2017 بیش از 36000% افزایش داشت، اما هرچه زمان روبه جلو رفت از ارزش آن کاسته شد. 

 

4. EOS (EOS)

ارز دیجیتال با قرارداد های هوشمند شبیه به اتریوم، از محبوبیت زیادی برخوردار است. اعتبار EOS به عنوان اولین سیستم عامل بلاکچین، ارائه برنامه های غیر متمرکز که با بلاکچین و پردازش موازی همسان شده، سرعت معاملات را سریعتر و مقیاس پذیری آن را نسبت به رقبا بهتر می کند. معاملات در شبکه EOS رایگان است.

بسیاری از رقبا، از جمله Ethereum برای انتقال سکه یا توکن ها، در معاملات خود هزینه کم می‌کند.

از ابتدا سال 2021 تاکنون این ارزدیجیتال نسبت به رقبا دچار نوسانات کمتری شده است، اما همچنان به تعداد سرمایه گذاران این بازار اضافه می شود. این ارز دیجیتال هم اکنون در صرافی های مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

5. بیت کوین کش (BCH)

بیت کوین کش با استفاده از اصلاح ساختار پروژه بیت کوین سعی در ساخت بلوک های بزرگتر دارد که به موجب آن سرعت انتقال پول و مقیاس پذیری بهبود می یابد. اگر چه به اندازه بیت کوین در بازار های مالی پذیرفته شده نیست، اما فعالان بازار ارز دیجیتال نسبت به این ارز خوشبین هستند.

 

6. لایتکوین (Litecoin)

لایتکوین به عنوان روش پرداخت در overstock.com پذیرفته شده است. آینده ی لایتکوین روشن پیش بینی شده است. 

هم اکنون قیمت لایتکوین در بازار 154 دلار (در زمان نوشتن وبلاگ) معامله می‌شود، در اواخر دسامبر سال 2017 با یک افزایش قیمت، LTC تا بیش از 350 دلار نیز قیمت گذاری شد. زمان انجام معامله در این ارز دیجیتال نسبت به بیت کوین سریعتر است.

 

7. چین لینک (Chainlink)

چین لینک توکن اتریوم است، که تامین آن از سمت شبکه اوراق غیر متمرکز Chainlink انجام می گیرید. این شبکه به قرارداد های هوشمند اتریوم این اجازه را می‌دهد تا به منابع خارجی، API ها و سیستم های پرداخت متصل شود.

این ارزدیجیتال در سال 2014 با نام SmartContract.com وارد بازار شد. و اندکی پس از راه اندازی، به نام Chainlink تغییر نام داد.

Chainlink در سال 2019 یک همکاری استراتژیک با Google را به امضا رساند که طبق این توافق نامه پروتکل Chainlink در قرارداد های هوشمند از طرف Goolge صادر شود. این توافق نامه یک حرکت بزرگ برای سرمایه گذاران تلقی شده است، چرا که کاربران میتوانند از مزایای سرویس ابری Google استفاده کنند.

با ارز دیجیتال روسیه آشنا شوید !

 

 

می‌توانید برای آگاهی از آخرین اخبار طلا و سکه و نیز مشاهده ی جدیدترین مقاله ها، به طلای اب شده مراجعه نمایید.

1399/12/10,10:52:00 | Talaabshode

دیدگاه خود را به اشتراک بگزارید :

0 / 30