صفحه اصلی
قیمت طلا و ارز لحظه ای (ریال)
10,795,000 107,489,000
0 0

روند افزایش قیمت طلا در جهان ادامه دارد + جزئیات

معاملات آتی طلا تا ساعت 09:10 صبح روز پنج شنبه 2 بهمن  با 0.42٪ افزایش به 1.874.35 دلار رسید.

شاخص دلار در بلومبرگ هر روز جای خود را از دست می‌دهد، شاخص دلار 0.1 از ارزش خود را در بلومبرگ از دست داد تا چهارمین روز ضرر متوالی را برای سرمایه گذاران این بازار به ارمغان آورد.


روز گذشته پایان کار دونالد ترامپ بود و روزی برای سوگند یاد کردن جوبایدن، جو بایدن به طور رسمی فعالیت خود را به عنوان رئیس جمهور آمریکا آغاز کرد، حال باید دید در آینده آیا بایدن می‌تواند به وعده هایی که در خصوص تصویب بسته های اقتصادی جدید در مقابل آسیب های اقتصادی کرونا، عمل کند یا خیر!، چرا که سرمایه گذاران در آمریکا و جهان در انتظار تصویب بسته های مالی جدید از سوی بایدن هستند. پس از آنکه صندوق های معامله در بازار بورس جهانی به بالاترین سطح خود رسید، نقره هم مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفت.

هر اونس نقره با 2.46% افزایش به 25.90 دلار رسید. پلاتین با 2.60% کاهش به 1116 دلار رسید، پالادیوم با 0.71% افزایش به 2406 دلار رسید.

 

شاخص دلار در بلومبرگ هر روز جای خود را از دست می‌دهد، شاخص دلار 0.1 از ارزش خود را در بلومبرگ از دست داد تا چهارمین روز ضرر متوالی را برای سرمایه گذاران این بازار به ارمغان آورد.

شرکت Huatai Futures در گزارشی گفت: اقدامات محرک اقتصادی در ایالات متحده آمریکا، و همچنین انتقال آرام قدرت، سبب شده تا سرمایه گذاران آینده ی پیش رو را برای رسیدن به بهبود اقتصادی در آمریکا را مثبت ببینند. همچنین اگر همین کاهش ارزش دلار ادامه پیدا کند و ارز های دیگر در برابر دلار رشد کنند، طلا در موقعیت بسیار خوبی قرار خواهد گرفت.

در جبه مقابله با ویروس کووید 19، بایدن قصد دارد تا متخصص بیماری های عفونی دولت را برای بحث و گفتگو به سازمان بهداشت جهانی بفرستد، تیم بایدن در کاخ سفید بسیار نگران افزایش قدرت انتقال ویروس کرونا است که مهار این ویروس را در ایالات متحده آمریکا به چالش بکشد.

 

1399/11/2,9:02:00 | Talaabshode

دیدگاه خود را به اشتراک بگزارید :

0 / 30